Mazāk drēbju ir vairāk drēbju! What??!?
Tieši tā! Ar kapsulas garderobi ne tas vien iespējams!

Kā Aukstā Sezonā Valkāt baltus apavus?

Kā Aukstā Sezonā Valkāt baltus apavus?
Balta krāsa viegli kombinējas ar gandrīz visiem toņiem un tajā pašā laikā izskatās tikpat neitrāla un atturīga kā tumšā versija. Turklāt šajā sezonā piena krāsas palete ir pasludināta par vienu no vismodernākajām - vēl viens svarīgs arguments par labu tam, ka gada vēsajā laikā noteikti var izvēlēties baltus apavus.
Ar pelēku džinsa audumu
1
Lai jūsu baltie zābaki izskatās ziemai draudzīgi, nomainiet savus parastos zilos džinsus pret klusinātu pelēku pāri. Kombinācijā ar pamata tumšo augšpusi gaišs aksesuārs būs lielisks akcents. Šajā gadījumā iesakām pievērst uzmanību apavu modeļiem ar melnu zoli un papēžiem.
Ar totāli melnu
2
Kontrastains balts akcents, kas savienots kopā ar melnu apģērbu, padarīs visu izskatu daudz interesantāku. Tas neradīs iespaidu, ka apavi nav piemēroti sezonai. Jūs varat papildināt apģērbu ar melnu, pelēku vai smilškrāsas mēteli.
Ar pagarinātu mēteli
3
Baltie zābaki, puszābaki un čelsija zābaki savienojumā ar garu oversize mēteli koptēlu padarīs ļoti interesantu.
Ar velvetu
4
Velveta kostīms neitrālos toņos būs interesants garderobes papildinājums aukstajā sezonā. Un baltie zābaki to lieliski papildinās.
Ar vilnas kleitu
5
Arī ziemā mums patīk vilkt kleitas. Bieži vien, lai nenosaltu izvēlamies garus siltus modeļus, kas izgatavoti no vilnas vai kašmira. Papildini kleitu ar gariem vai īsiem, baltiem vai krēmkrāsas zābakiem.
SAZINIES AR MANI!
Phone
Email
WhatsApp