Mazāk drēbju ir vairāk drēbju! What??!?
Tieši tā! Ar kapsulas garderobi ne tas vien iespējams!

5 imidža veidošanas kļūdas darba vidē

5 imidža veidošanas kļūdas darba vidē
Caurspīdīgs apģērbs
1
Nepārcenties ar caurspīdīga apģērba izvēli. Ja tomēr vēlies izmantot caurspīdīgu apģērbu, nekādā gadījumā darba vidē nevelc zem tā melnu, baltu vai košas krāsas apakšveļu – izvēlies ādas krāsas, jo tāda nepievērsīs tik daudz uzmanības.
Trikotāžas piegulošs džemperis ar stāvu apkakli
2
Jā, piegulošs džemperis ar stāvu apkakli var izskatīties satriecoši,uzvilkts zem žaketes un papildināts ar kādu aksesuāru. Bet velkot to atsevišķi, tas neizskatīsies profesionāli, un arī ne moderni. Šādā gadījumā labāk izvēlies biezāku un brīvāku varinatu.
Puķainas bikses, rakstains vai ar printu apģērbs.
3
Puķains, vai citādi raibs apģērbs, tavu tēlu padara nepārliecinošu. Darba vidē, lai atstātu profesionālu iespaidu, labāk izvēlēties vienkrāsainas drēbes, vai arī apģērbu mierīgā toņu gammā.
Apģērbs spilgtās krāsās
4
Darba vidē labāk izvēlēties tērpu mierīgos krāsu toņos – tas tēlam piedos nosvērtību, pārliecinātību un svarīgumu. Ja izvēlies izcelt kādu no ķermeņa daļām, labāk izraugies spilgtāku krāsu aksesuārus, nevis spilgtu apģērbu.
Nonēsātas somas un apavi.
5
Bieži vien sievietes, nākot uz darbu, ir sapucējušās un izveidojušas lielisku vizuālo tēlu. Taču nav piedomājušas par apavu vai somas izvēli, kas var atstāt negatīvu iespaidu uz kolēģiem vai klientiem. Ja izraugies nolietotas lietas, tas liecina par tavu neorganizētību, nolaidību, paviršu attieksmi pret sevi, darbu un apkārt esošo.
SAZINIES AR MANI!
Phone
Email
WhatsApp