Mazāk drēbju ir vairāk drēbju! What??!?
Tieši tā! Ar kapsulas garderobi ne tas vien iespējams!

5 lieli NĒ mūsdienīga un eleganta vīrieša stilā.

5 lieli NĒ mūsdienīga un eleganta vīrieša stilā.
Gumijas iešļūcenes
1
Iešļūcenes, klikatas un vēl virkne nosaukumu vienām un tām pašām šausmām! Šāda veida, atļaušos izteikties, apavi, sākotnēji tika paredzēta pludmalei, un …nekas nav mainījies! Iešļūcenes joprojām ir tikai un vienīgi pludmales apavi! Protams, es tagad nepiedāvāju turpmāk visiem vīriešiem, no smiltīm pārejot uz asfaltu, nekavējoties mainīt iešļūcenes pret lakādas kurpēm. Taču NEKĀDĀ gadījumā nerādieties tajās pilsētā. Tas, var teikt, ir nepieklājīgi. Arguments “visi taču tā staigā” – neiet krastā. Pat tad, ja daudzi tā staigā. Jums vajadzētu būt labākam par tiem “visiem” un “daudziem”.
Lēts pulkstenis
2
Atļaušos teikt, ka pulkstenis ir vīriešu galvenais aksesuārs, tāpēc noteikti nav vērts uz to taupīt.
Ja esat biznesa cilvēks vai ofisa darbinieks, jums vajadzētu zināt, ka pulkstenis ir tā īpašnieka statusa rādītājs.
Un, ja jūs domājat – “ai, kāda atšķirība, neviens tāpat tajā neorientējas”, ticiet man, tas tā nav.
Izmēram neatbilstošs apģērbs
3
Godājamie vīrieši, esmu pārliecināta, ka visi 80% to, kuri šobrīd lasa šo rakstu, nezina savu izmēru, un pērk apģērbu vienu, divus izmērus pa lielu. Šādā apģērbā Jūs izskatāties nesolīdi. Piemeklēt piemērota izmēra uzvalku, vai aiznest to korekcijai pie šuvējas, ticiet man, nav nemaz tik sarežģīti. Internetā ir daudz informācijas par šo tēmu, neslinkojiet!
Sievu-sitamā maika (apakškrekls)
4
Krieviski šo apģērba gabalu stilisti tā arī sauc par alkoholiķu kreklu. Tātad tas praktiski ir termins. Pēc jebkura no nosaukumiem var iedomāties par asociāciju, kuru izraisīsiet apkārtējiem. To nedrīkst valkāt …vispār …nekur. Tā ir apakšveļa, pie tam, nu jau ļoti reti izmantota. Protams, pats briesmīgākais salikums, iešļūcenes, sievu-sitēju krekliņš un sporta tērps. Gatavais sapņu vīrietis! Starp citu…
Sporta tērps
5
Vaina pat īsti nav pašā tērpā, bet tajā, kur to izmanto. Neticēsiet, bet sporta tērps paredzēts sporta nodarbībām! Nevis pastaigām gar jūru, nevis sēdēšanai uz dīvāna mājās, nevis kafejnīcai un pilnīgi noteikti ne jau randomandiņam ar meiteni. Un nevajag stāstīt, ka “man tā ir ērti un kas mani mājās redz?”. Ērti var būt arī džinsenēs un parastā t-kreklā, bet mājās jūs redz jūsu sieviete. Ja jums sievietes nav, izmetiet iešļūcenes, sievu-sitēju krekliņu, sāciet savā sporta tērpā staigāt uz sporta zāli un, kas zina, varbūt, viss mainīsies!
SAZINIES AR MANI!
Phone
Email
WhatsApp