Mazāk drēbju ir vairāk drēbju! What??!?
Tieši tā! Ar kapsulas garderobi ne tas vien iespējams!

5 stila kļūdas, kas tevi padara apjomīgāku un vecāku.

5 stila kļūdas, kas tevi padara apjomīgāku un vecāku.
Katrai sievietei jāzina stila veidošanas pamata paņēmieni, kas ļaus izskatīties eleganti, sievišķīgi un atbilstoši savam vecumam, pasvītrot savas ārienes plusus un noslēpt mīnusus.
Dažu vienkāršu principu ievērošana ļaus vecumu padarīt par sabiedroto, nevis ienaidnieku. Piemēram, ja valkāsi nepareiza garuma svārkus vai sejas formai neatbilstošu frizūru, vizuāli vari kļūt pat par desmit gadiem vecāka vai pieciem kilogramiem smagāka.
Dabiski, visi kļūdās, bet kļūdas jāmācās ievērot un izlabot. Tālāk uzzināsi dažas pašas izplatītākās stila kļūdas, kas padara sievieti par dažiem gadiem vecāku un dažiem kilogramiem smagāku.
Pārāk daudz melnās krāsas
1
Melnā krāsa apģērbā var izskatīties ļoti eleganti. Kurš gan nezina mazo, melno vakarkleitu! Bet jāatceras, ka melnā krāsa arī padara ievērojami vecāku. Un, ja tev (sen) vairs nav 16 un pat ne 32, melnam tērpam obligāti pievieno spilgtus aksesuārus! Iemesls: novecojot āda kļūst bālāka un zaudē elastīgumu. Melns apģērbs šīs nevēlamās iezīmes vēl vairāk izceļ.
Un, ja domā, paslēpt auguma nepilnības zem melnās krāsas, Tu kļūdies. Dažreiz, tas to vēl vairāk izceļ. Auguma vizuālais koreklcijai ir daudz labāki varinati.
Pārāk plats apģērbs
2
Nav jēgas mēģināt notušēt figūras nepilnības ar maisveidīgu apģērbu. Tāds stils tev liks izskatīties vēl “lielākai” nekā patiesībā. Ja tu iedomājies, ka platā apģērbā noslēpsi liekos tauciņos, tu ļoti maldies! Iegādājies tādas drēbes, kuras tev ir tieši laikā.
Pārāk gari svārki
3
Tu nedrīkst aizmirst par cita garuma svārkiem kā tikai “maksi”, tikai tāpēc, ka neizbēgami kļūsti vecāka! Ja tev ir skaistas kājas, kāpēc gan tās slēpt? Bieži vien, midi garums vai garums virs ceļa, izskatās daudz labāk.
Nepiemēroti briļļu ietvari
4
Ja tu valkā brilles, rāmīti jāizraugās īpaši uzmanīgi – tā, lai vislabāk izskatītos tieši tavai sejas formai un kopējam tēlam. Brilles ir ļoti svarīgas! Nepareizi izvēlēts un nemoderns briļļu rāmis padarīs tevi vecāku par vairākiem gadiem. Brilles ir aksesuārs, kuru nēsā ilgu laiku un pastāvīgi.
Izvairies no apaviem uz platformas
5
Apavi uz platformas modes pasaulē dominē diez gan bieži, bet tas nepavisam nenozīmē, ka tie tev labi izskatīsies tikai tāpēc, ka ir modīgi. Ja tu esi pieaugusi sieviete un tavas kājas reizēm pietūkst, platforma padarīs kājas vizuāli vēl pietūkušākas. Izvēlies elegantus apavus uz neliela papēdīša un redzēsi, ka izskatīsies daudz labāk!
Lai vilktu platformas augstpapēžu apavus, tam ir jābūt īpaši atstrādātam imidžā, jo ar tām ir viegli iegūt vulgāru un lētu tēlu.
SAZINIES AR MANI!
Phone
Email
WhatsApp